Policia e Kosovës

Prizren| Nusja ankohet në polici se vjehërria po i shkakton dhunë psikike

Një grua në Prizren ka raportuar në polici se në vazhdimësi ka dhunë psikike nga vjehërria e saj.

Organet e rendit njoftojnë se në lidhje me rastin janë intervistuar të dyshuarit, ndërsa viktimës i është ofruar tretman mjekësor dhe me rekomandim të prokurorit kujdestar rasti vazhdon në procedurë të rregullt.