Pritjes po i vjen fundi, Almeda zyrtarizon datën e rëndësishme për të

Ka kohë që po i lë në pritje ndjekësit e shumtë që i ka.

Almeda Abazi në publikun turk dhe atë shqiptarë është e njohur si modele dhe aktore por tashmë veten po e sfidonë në një tjetër lëmi, shkruan Ballkani.info.

Fjala është për këndimin ku Almeda tanimë ka përfunduar projektin e parë.

Përmes një postimi të bërë në rrjetet sociale, këngëtarja ka treguar se pas katër ditësh, pra, me 19 tetor ajo do e publikojë këngën “Albama” që është në bashkëpunim me Burak Yeter.

E se çka do na sjell ajo, presim të shohim./Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

?? 4 Days Left ? #ALABAMA @burakyeter @spinninrecords ?

A post shared by Almeda Sayışman (@almeda92) on