Çifti

Pritje madhështore në shtëpi për Botën e Elitës dhe Gjikos (FOTO)

Elita Rudi dhe Gjiko janë bërë prindër për herë të dytë.

Çifti mirëpriti në jetë një vajzë e cila quhet Bota, njofton Klan Kosova.

Vogëlushja edhe nëna kanë mbërritur sot në shtëpi me një pritje madhështore me balona dhe ëmbëlsira.

Vajza tani është motra e vogël e Zërit, fëmijës së parë të Elitës dhe reperit.