Prishtinë: Secila rrugë të shpie në…kolonë (FOTO)

Një qytetar i Prishtinës, gjatë orëve të pasdites ka postuar në rrjetin social Facebook, kolonat e krijuara në trafik, transmeton Ballkani.info.

Fotografitë nga kolonat e krijuara në rrugët e Prishtinës, janë shpërndarë nëpër media, ku qytetarët kanë shprehur paknaqësitë e tyre rreth situatës.

Kryeqyteti i Prishtinës ka kohë që përballet me situata të tilla, kolona të gjata në qendër dhe pa ndonjë plan konkret nga Komuna, për t’i evituar këto kolona. /Ballkani.info/