Rrahje

Prishtinë: Pas një rrahje arrestohet një person

Është raportuar se pas një mosmarrëveshje dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë janë rrahur mes veti dhe si pasojë njëri prej tyre ka pësuar lëndime trupore i cili ka pranuar trajtim mjekësor, thuhet në raportin e Policisë.

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit njëri prej tyre është arrestuar dhe dërguar në mbajtje ndërsa i dyshuari tjetër është liruar.