Arrestim

Prishtinë: Arrestohet një person

Është arrestuar një person mashkull në Prishtinë ku gjatë kontrollit është gjetur dhe është konfiskuar një sasi e substancave narkotike e dyshuar si marihuanë me peshë 1.7 gramë, thuhet në raportin e policisë.

Pas intervistimit, i dyshuari me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.