Ja cila

Prezantuesja kosovare po bëhet nënë për herë të parë

Nuk e kemi parë shumë kohë para ekranit televiziv.

Por, shikuesit e ekonomisë kanë pasur rastin të shohin një emision të kësaj fushe, të cilin e ka moderuar bukuroshja Erëza Vela, shkruan Ballkani.info.

Sot, ndonëse nuk po merret me television, Erëza po shijon jetën private.

Prezantuesja është martuar dhe tashmë është në pritje të fëmijës së parë.

Këtë gjë e ka konfirmuar vet ajo, përmes një fotografie të hedhur në Facebook.

“Me lejoni t’ju njoftoj qe pervec ushtrise, ne Kosove, jane duke ndodhe edhe zhvillime te tjera po aq te rendesishme ?” janë fjalët e saj lënë kësaj fotoje./Ballkani.info/