Njoftim

Presidenti i thërret gazetarët në konferencë prej orës 16:00

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi sot ka thirrur konferencë për media.

Konferenca pritet të mbahet në ora 16:00, në Kabinetin e Presidentit, transmeton Ballkani.info

Edhe kjo konferencë është vazhdimësi e paraqitjeve të tjera, ku kryesisht ka pasur temat me dialogun Kosovë-Serbi, dhe Lugina e Preshevës./Ballkani.info/