Premierë: Publikohet dueti “Po thu” nga Noizy dhe S4MM

Gjatë ditës së djeshme, Noizy kishte paralajmëruar këngën e re.

Reperi nuk i la shumë në pritje fansat e tij, ai sapo ka publikuar duetin me reperin S4MM.

Bëhet fjalë për këngën me titull “Po thu”, të cilës dyshja ia kanë shoqëruar edhe videoklipin.

Në linkun e mëposhtëm mund ta dëgjoni këngën e re nga Noizy dhe S4MM, e cila pritet të jetë në mesin e këngëve hit.

https://www.youtube.com/watch?v=Ax0CBXhWbIc