Iggy Azalea

Pozon vetëm në të brendshme, këngëtarja e njohur si lë vend imagjinatës

Reperja, Iggy Azalea njihet për natyrën e guximshme dhe që nuk ka frikë të sjell imazhe që shkaktojnë debat në rrjetet sociale.

Biondina australiane ka tërheq sërish vëmendje me paraqitjen e fundit që ka bërë në rrjete sociale, shkruan lajmi.net

Ajo ka përzgjedhur një fotografi të ndajë me ndjekësit në të cilën shfaq format trupore bombastike, madje për pak sa nuk zbulon pjesët intime.

Javë më parë artistja 28-vjeçare publikoi disa fotografi lakuriq duke shfrytëzuar një çantë për të mbuluar zonat intime.

Sa i përket projekteve muzikore “Kream”, mbetet ai i fundit në bashkëpunim me reperin, Tyga.

https://www.instagram.com/p/BpI4nsFHYuN/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control