Duken si motra

Pozon përkrah saj, Adelinës i “humb” bukuria karshi të ëmës

Emri i saj zgjon gjithmonë kurreshtje te publiku.

Këngëtarja Adelina Berisha ka publikuar një fotografi në Instastory ku shihet bashkë me të ëmën e saj, Valbona Berishën, shkruan Ballkani.info.

Ajo që vlen të theksohet në video është fakti se nëna e saj duket aq e bukur dhe e re saqë ngjanin me Adelinën si të ishin motra.

Na vjen keq Adelina, kësaj radhe duhet të themi se e ëma duket më bukur se ty./Ballkani.info/