Pozon pa reçipeta, Kim Kardashian ‘çmend’ fansat me këto linja trupore

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale e cila publikon imazhe dhe video të llojllojshme për të gjithë ndjekësit e saj.

E në këtë imazhin e fundit, ajo shfaqet më në formë se kurrë gjersa pozon pa reçipeta dhe vë në pah gjoksin bombastik.

Format trupore të saj kanë bërë që të komentohen nga fansat, për çka edhe cilësohet si njëra nga femrat më joshëse.

Nëna e tre fëmijëve, di gjithnjë si të tërheq vëmendje, paraqitjet e së cilës thjesht nuk lënë vend as për imagjinatë.

View this post on Instagram

Fittings….

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on