Pozon mes dy këngëtareve, kështu e quan veten Lumi B

Emri i tij është komentuar shumë pas disa thumbimeve që ia bëri Agon Amiga!

Por, Lumi B, siç duket nuk e ka ndërmend të reagojë dhe po e vazhdon rutinen e tij jetësore, shkruan Ballkani.info.

I angazhuar me koncerte kudo nëpër Evropë, Lumi po takohet edhe me koleget e tij.

Ai sonte në Instagram ka publikuar një fotografi ku shihet mes Taynës dhe Dafinës.

Fokusin më të madhe në këtë foto e merr përshkrimi që e la, duke e quajtur vetën ‘Bishë’ ndërsa Taynën dhe Dafinën e quajti ‘Bukuroshe’./Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

Bukuroshet dhe Bisha ?

A post shared by Lumi B (@lumib) on