Cardi B

Postoi një foto nudo, reperja e famshme u pendua menjëherë

Me rastin e 28-vjetorit të saj, Cardi B organizoi pak ditë më parë një festë të madhe. Duket se ditëlindjen ka vendosur që ta mbyllë me një pozë nudo, të cilën e postoi në “InstaStory”.

Reperja e famshme në foto shfaqej e shtrirë ne krevat, dhe pjesën e sipërme ishte topless. Mesa duket Card B u pendua dhe e fshiu menjëherë.

Kjo nuk u ka shpëtuar fansave të saj, të cilët e kanë ruajtur fotografinë dhe e kanë shpërndarë me shpejtësi në rrjet.

“Pse dreqin duhej të më bënit mua kaq budallaqe? Pse? Por e dini çfarë, nuk do e mundoj veten për këtë gjë. Thjesht do ha mëngjesin tim, do shkoj në festë, sepse as nuk kam ndërmend të mendoj për të. Nuk do mendoj për të. Dreqin, nuk është as hera e parë. Kam qenë një striptiste, kështu që sidoqoftë”, shkroi reperja në një postim në “Twitter”, pasi fshiu foton ku shfaqej nudo.