Kryetari i Tiranës

Portreti më i ëmbël i Ajolës, Erionit dhe Kajan

Vetëm 12 orë përpara se të sillte në jetë vogëlushin e saj Kajan, bashkëshortja e Kryetarit të Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj, Ajola Xoxa ka realizuar një set fotografik mjaft të ëmbël.

Krahas fotos vetëm të publikuar ditë më parë, Ajola mbrëmjen e së shtunës ka publikuar edhe një foto ku shfaqet sëbashku me bashkëshortin e saj dhe ku ai ka vendosur duart tek barku i rrumbullakosur.

Vetëm pak ditë më parë ata janë bekuar me ardhjen në jetë të djalit të tyre Kajan./Gazeta Express/