Policia gjenë armë në një veturë

Gjatë kontrollit të një veture në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, janë gjetur dhe janë konfiskuar tri pistoleta me 22 fishekë.

Policia ka bërë të ditur se armët i përkisnin tre të dyshuarve meshkuj, të cilët pas intervistimit me urdhër të prokurorit, janë liruar në procedurë të rregullt.