Policia: Dje kemi arrestuar 21 persona të dyshuar

Janë arrestuar 21 persona për vepra dhe incidente të ndryshme.

Arrestimet kanë ndodhur gjatë së dielës në rajone të ndryshme të Kosovës, transmeton Indeksonline.

 

 

Policia ka bërë të ditur se për të gjitha arrestimet është njoftuar me kohë Prokurori i Shtetit me urdhër të të cilit tetë janë dërguar në mbajtje ndërsa të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt.