Vrasja e Liridonës

Policia del me raport për arrestimin e të dyshuarit të katërt për vrasjen e Liridona Ademajt

Përmes raportit 24 orësh, Policia e Kosovës ka konfirmuar arrestimin e personit të katërt në listën e të dyshuarve për vrasjen e Liridona Ademajt.

“VRASJE E RËNDË- Rr. Dalip Alshiqi, Prishtinë / 29.11.2023 – 20:18. Lidhur me rastin, është identifikuar dhe arrestuar edhe një i dyshuar mashkull kosovar. I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.”

I dyshuari është dërguar në mbajtje.