Policia e Kosovës

Policia arreston të dyshuarin për vjedhje në banesën e Dragica Gasic në Gjakovë

Policia e Kosovës para pak minutash ka arrestuar të dyshuarin A.O për vjedhje në banesën e Dragica Gasic.

IndeksOnline mëson se i dyshuari ka pranuar vepren penale dhe janë gjetur prova të mjaftueshme ndaj tij.

I njëjti është dërguar në mbajtje.