I pari i AAK-së

“Po m’thojnë mos kno se po knon keq”: Ramush Haradinaj ia jep këngës live

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë një interviste në “Një gotë me…” në Paparaci me gazetaren Miranda Shala, ka folur për jetën e tij personale jashtë punës së tij.

Ai është shprehur se gjatë se në kohën e lirë i pëlqen të këndojë, të shohë filma dhe të vizitojë njerëz në oda.

Haradinaj gjatë intervistës ka kënduar edhe këngën me të cilën u bë viral “O moj Kosovë”, duke e ftuar edhe gazetaren për një “duet”.

Për më shumë, ndiqni videon:

BONUS VIDEO: Eman Rrahmani: Nuk do ta votojë asnjë ligj që e dëmton familjen dhe njeriun