‘Plastikë e gjallë’! Demaskohet vajza e Eli Farës, publikohet foto para operacioneve

Tashmë janë bërë publike fakte që tregojnë transformimin e vajzës së këngëtares Eli Fara.

Marina Fara ka qëndruar e fshehur për një kohë të gjatë nga mediat, pas lajmit se është në pritje të ëmbël.

Askush nuk e kundërshtoi këtë fakt, por Marina u mjaftua  duke qëndruar e heshtur.

Ajo shpesh është përfolur dhe për kirurgjitë plastike që ka bërë për tu dukur dhe më sexy.

Në një foto të rrallë të zbuluar së fundmi, Marinës i kuptohen qartë operacionet plastike që ka kryer në buzë, hundë dhe mollëzat e saj. /Gazeta Express/