sherri

‘Plas’ sherri, Roberti ia përmend Feros përqindjen që ia mori ish-menaxheri dhe dajakun

Roberti i është kundërpërgjigjur Feros, pas ironizimit që ia bëri në Instagram.

Ka ‘plasur’ sherri mes dy emrave të njohur të estradës, Robert Berishës dhe Feros.

Shkak për këtë është bërë një intervistë e Robertit, dhënë kohë më parë, në të cilën kishte thënë se ai mund të adoptohej sepse është 13 vjeç.

Pas kësaj, Fero me anë të disa postimeve në Instagram e ‘thumboi’ atë për numrin e koncerteve dhe çmimin që paguhet në to.

“Roberti mpelqen per arsye qe i ka veq ka 3-4 data nmuj, Edhe qe te 3-4 data mi mbledh bashk qmimi osht 455 euro. Tash per COVID 19 o ngjendje me ardh me 215 E per 4 data koncerte apo ahengje. Ky është emri juaj i ri ROBELTI”, kishte shkruar ndër të tjera Fero.

Nuk vonoi shumë dhe Roberti i reagoi reperit, duke i thënë se në krejt karrierën i ka 30 koncerte dhe 90% të fitimeve i ka marrë menaxheri i tij.

Këngëtari shkon edhe më tej dhe ia përmend edhe sherret në të cilat ishte përfshirë, e në fund sërish i thotë se i ka 13 vjet.

“feLo krejt karieren e vet i ka pas 30 koncerte ku menagjeri ja ka mar 90% e prej 30 koncerteve 65 her e kan rreth n’skenë mrapa skenës edhe tu hi n’ker ni shkelm e mandej ne albi mall dajak dekterna nkjamet. te don Robelti qum hala smunet emnin me ma shqiptu se hala dhomt e pjekuris nuk i kan dal se i ka 13 vjet o felo felo”, ka shkruar ai.