Rrahja

Plas sherri në studio: Deputeti rrihet keq me analistin live (VIDEO)

Shpesh herë ndodhë që personalitete të ndryshme të mos kenë mendimin e njëjtë edhe në një studio televizive.

Kësisoj një deputet ukrainas Igor Mosiyuçuk u përlesh fizikisht me analistin Aleksandr Semeçenko në një transmetim të drejtpërdrejtë.

Deputeti akuzoi analistin se paguhet nga lideri i Çeçenisë, Ramazan Kadirov për të bërë një propagandë për Rusinë.

Analisti e cilësoi deputetin si të sëmurë mendor dhe pikërisht aty nisi përplasja fizike.