sherri

Plas sherri mes Baby G dhe Rina Balajt

Rina Balaj është emër i dashur për publikun.Rina Balaj së fundi ishte e ftuar në emisionin “Shiko kush Luan”, ku u bë pjesë e lojërave të asaj puntante së bashku me mysafirët e tjerë.

Në pyetjen se kush prej artistëve është më i dobëti, Rina kishte qëlluar mbi fotografinë e Baby G.

Kjo e fundit përmes një postimi në Instagram ka reaguar duke i postuar bisedën private, Rinës.“Mund të jetë dikush edhe armik edhe fans? me vjen keq pse e ke ul aq posht Onrecords asgje me shume! Nga ana ime ka vetem fakte dhe me sill xhinset e mia”, shkruan Baby G. Në anën tjetër, Rina përmes një video-live ka thënë se nuk është fanse e Baby G.