Piloti del jashtë rregullores, mban fjalim emocionues për mësuesin e tij që gjendej në aeroplan

Piloti turk ka bërë një gjestë që ka prekur zemrat e shumë njerëzve. Ai zbuloi se mësuesi I tij gjendjen në aeroplan dhe mbajti një fjalim emocionues.

Ai filloi të fliste në atoporlant, por nuk tregoi se për kë po fliste fillimisht, transmeton Indeksonline.

 

 

Momentin që mësuesi e kuptoi se po fliste për të, filloi të qaj. Piloti nuk pati mundësi që vet ta takonte mësuesin por i dërgoi lule përmes një stjuardeske.

Videoja është bërë virale në internet.