Toni

Picameni shqiptar që po e “çmend” Gjermaninë

Akrobacionet e tij me brumin e picave janë bërë atraksion në rrjetet sociale.

Shqiptari nga Tirana, me emrin Toni, në një video të postuar në profilin e tij në Facebook, ka treguar se ai është një picamen që punon dhe jeton në Gjermani.

Në fund të videos ai i përshëndet shqiptarët, dhe premton se shumë shpejt do ta vizitojë Tiranën, duke theksuar se ka vite që nuk ka qenë në vendlindje.

Shpërndaje