Enca

Petale trëndafilash dhe qirinj në një dhomë hoteli, Enca tregon kush ia bëri surprizën

Enca Haxhia festoi dje ditëlindjen e saj të 23-të ndërsa zgjodhi ta kalonte në Paris duke pushuar me mikeshat e saj.

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja ka marrë surpriza të ndryshme, por njëra prej tyre ka qenë më e veçantë.

Ajo është surprizuar kur sapo ka hyrë në dhomën e hotelit, pasi në tokë ishin të vendosur qirinj, petale me lule dhe në shtrat kishte shampanjë.

E teksa shihni këto pamje, mund t’iu shkojë mendja se këtë dhuratë ia ka bërë ndonjë mashkull, Enca u ka paraprirë këtyre thashethemeve duke zbuluar se gjithë këtë e ka realizuar e motra, Uindi.

Në videon e postuar në “Instastory”, Enca shkruan:

Kam motrën më fantastike në botë”.