Debati

Përplasje e ashpër ndërmjet Imer Mushkolaj dhe zyrtarit të LDK-së (VIDEO)

Analisti i mirënjohur Imer Mushkolaj është përplasur ashpër me zyrtarin e LDK-së, Faton Abdullahu rreth asaj që LDK-ja po mundohet t’i fshehë dështimet, duke u paraqitur tash si parti e shpresës.

Mushkolaj ia ka kujtuar LDK-së se ka qenë për 14 vjet në pushtet dhe se i ka ndihmuar PDK-së të vije në pushtet, duke e bërë president Hashim Thaçi e kryeparlamentar Kadri Veselin, shkruan Ballkani.info.

Po ashtu Mushkolaj ka thënë se LDK-ja ka ardhur në pushtet duke e sulmuar SHIK-un për vrasjen e zyrtarëve të LDK-së.

Për më shumë shihni përplasjen e ashpër:

loading…