Përparim Rama

Përparim Rama s’ia “ngjet” Ramë Lahajt, rezulton negativ për Covid-19

Tenori kosovar me famë botërore, Ramë Lahaj, i cili u takua me kryetarin e Prishtinës, ka bërë testin pë COVID, pasi ky i fundit u infektua me koronavirus.

Përmes një fotografie në rrjetin social Instagram, Lahaj ka treguar se ka rezultuar negativ pas testit të bërë për COVID-19, shkruan Demokracia.com.

Kujtojmë se përveç Përparim Ramës, pozitiv me Covid-19 rezuloti edhe nënkryetari i Prishtinës, Alban Zogaj dhe ish-kandidati për kryetar të Prishtinës nga radhët e PDK-së, Uran Ismaili.