Donald Veshaj

Përmes mikut të tij, Donaldi i dërgon një tjetër sinjal Borës

Ish – banori i BBV-së Donald Veshaj dhe moderatorja Bora zemani Donaldi dhe Bora vazhdojnë të jenë në qendër të mediave rozë.

Çdo veprim i tyre shihet si reagim, ngacmimin apo mesazh për njër –  tjetrin.

Së fundmi, Donaldi ka bërë edhe një veprim tjetër, ku ka bërë like një postim ku shihet Bora Zemani duke moderuar emisionin e saj, i cili është bërë share nga miku i tij, Agron Llakaj.

Donaldi i dha fund lidhjes së shkurtës me Beatrixën që nisi brenda në BBV, direkt sapo mbaroi spektakli. Lidhja e tyre u mbyll direkt që pas natës finale të 18 shkurtit.