Përmes efketeve të Instagramit Liberta ironizon ‘femrat e gumes’

Shpesh ironizon në rrjetet sociale.

Prezantuesja Liberta Spahiu ka hedhur disa video në Instastory ku shihet se ka bërë  një tjetër ironizim, shkruan Ballkani.info.

Duke përdorur filtera të këtij rrjeti social që ia ndryshuan buzët, sytë dhe ‘nxjerrte’ flakë, ajo etiketoi kategorinë e ‘femrave të gumes’.

“Jam bërë si ju, kam bërë ndërhyrje para, prapa, në mes, brenda në trup dhe në sy, jam bo e gumes si ju motra” ishin ndër tjera fjalët e prezantueses.

Në fund, Liberta ua uroi të gjithëve festën e “Halloween”./Ballkani.info/