Pas përfundimit

Përleshje në Miss BumBum, fituesja sulmohet e zhvishet në skenë me dhunë

Jo çdo gjë përfundoi me fund të lumtur.

Pasi u shpall fituesja e  Miss BumBum ajo u sulmua nga një konkurrente tjetër, e cila e zhveshi Misin para të gjithëve, shkruan news, transmeton Ballkani.info.

Shkak i kësaj grindje ka qenë fakti që konkurrentja që e sulmoi Missin nuk e pranoi realitetin e votimit, duke thënë se gara ishte false dhe se vajza që fitoi kishte operacione plastike.

““Kam përmbushur të gjitha rregullat e lojës, prapanica ime është e vërtetë, por prapanica e saj është plastike!” kanë qenë ndër tjera fjalët e saj.

Kujtojmë që vajza që fitoi ka qenë Ellen Santana./Ballkani.info/