Pejë

Përleshje fizike në Pejë, arrestohen tre persona

Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë përleshur fizikisht në mes vete.

Si pasojë njeri prej të dyshuarve ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit pas intervistimit dy të dyshuar dërgohen në mbajtje, ndërsa një lirohet në procedurë të rregullt.