Mimoza Mustafa

Për Mimoza Mustafën mosha është vetëm numër, kaq bukur duket në bikini

Mimoza ka mahnitur me postimin e saj në instagram.

Një nga këngëtaret që merr vëmendje me paraqitjet e saj padyshim që është edhe Mimoza Mustafa.

Këngëtarja shqiptare e cila njihet prej vitesh dhe ka një numër të madh fansash së fundmi ka postuar një foto ku është shfaq në bikini.

Si zakonisht edhe këtë herë Mimoza e dëshmoi se mosha për të është thjesht vetëm numër.

Theksojmë se Mimoza dhe Shkumbini janë prindër të dy fëmijëve.