Për këtë operacion plastik u pendua Çiljeta

Disa prej operacioneve plastike i ka pranuar publikisht.

Çiljeta Xhilaga ka qenë e ftuar te ‘Xing me Ermalin’ ku edhe një herë ka folur për këtë temë, shkruan Ballkani.info.

E për një prej tyre, ajo është penduar që e ka bërë.

“Me shiringat nuk jam kundër sepse kam bërë edhe vetë para disa vitesh. Bëra para 4 vitesh ballin, më shkuan vetullat si japoneze. Ik Çili thash mos u merr me këtë punë”, është shprehur ajo.

Kujtojmë që Çili njihet edhe për operacionin plastik të hundës dhe gjoksit./Ballkani.info/