Banorët

Për kë përfundon sonte rrugëtimi në Big Brother VIP Kosova?

Për dikë nga banorët sonte përfundon rrugëtimi në Big Brother VIP Kosova.

Artan Thaçi, Urim&Alisa, Mc Beka, Gjon Karrica, Shota Baraliu e Juliana Nura, janë banorët e nominuar, njëri prej të cilëve rrezikon sonte të dalë nga shtëpia duke lënë përfundimisht lojën, njofton Klankosova.tv.

Në mbrëmjen e sontme duke filluar nga ora 21:00 do të lexohet emri i atij/asaj që largohet nga BBVK, në Klan Kosova dhe Art Motion.

Na tregoni përmes komenteve kush mendoni se do të dalë dhe pse.