Për Bellën organizohet festë madhështore me rastin e ditëlindjes

Për Bellën organizohet festë madhështore me rastin e ditëlindjes

Bella Hadid ditën e djeshme ka festuar ditëlindjen e saj të 22-të, transmeton Indeksonline.

Kurse për të është organizuar një festë madhështore, ku shihet shumë në formë dhe e bukur.

Veshur me fustanin e zi dhe në prani të tortës ajo dukej shumë e bukur dhe në formë.