PDK

PDK nesër mban konferencë për media: Nuk dihet arsyeja

Partia Demokratike e Kosovës me një komunikatë për media ka njoftuar se nesër do të mbajnë një konferencë për media.
Kjo konferencë do të mbahet nga Besa Kabashi-Ramaj, e cila është eksperte në këtë parti.

Njoftimi i plotë:

Koordinatorja e Departamentit për Mbrojtje dhe Siguri Kombëtare në kuadër të Kabinetit për Qeverisje të Mirë të PDK-së, Besa Kabashi-Ramaj, mban nesër Konferencë për Media.

Vendi: Selia Qendrore e PDK-së Koha: 11:00 Dita: E premte.

VIDEO BONUS: Deputetët s’kanë mandat me i cenu trupat tanë, protestë kundër deputetëve që e kundërshtuan Ligjin