Ryva Kajtazi

Pasi kritikave për peshën e saj, Ryva tregon se sa seksi është

Që nga lindja e vajzës po kritikohet për linjat trupore.

Ndonëse publikon fotografi nga fitnesi, prapë se prapë emri i Ryvës ka vazhduar të përmendet për peshën e tepërt, shkruan Ballkani.info.

Mirëpo për gjithë ata që e kritikuan, këngëtarja ka një përgjigje të prerë.

Duke qenë se “një foto flet më shumë se një mijë fjalë”, Ryva ka publikuar një imazh në Instagram ku shihet se në krahrorë po e mbante vajzën e saj.

Në foto ajo shihet me një fustan shumë të shkurtë duke nxjerrë këmbët seksi dhe shihet mjaft në formë./Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ryva Kajtazi (@ryva_kajtazi_) on