Anxhelina

Pasi i humbi telefoni, këngëtarja shqiptare bëhet për spital

Nuk po rehatohet.

Anxhelina Hadërgjonaj para disa orësh bëri publik lajmin se telefoni i saj dhe grimerit Ariel kanë humbur, shkruan Ballkani.info.

Siç duket, këtë humbje e ka marrë shumë me stress, saqë i ndikoi te shëndeti i saj.

Kjo se, Anxhelina ka bërë një tjetër postim në Instastory ku shihet duke marrë serum.

Urojmë që t’i kalojë kjo gjendje asaj./Ballkani.info/