Pasi e puthi në emision Fero ka një tjetër plan me Rozën/FOTO+16

Puthja e tyre në emision u bë e madhe.

Kjo se, pa një pa dy, prezantuesja nga Shqipëria, Roza Lati, për të bërë shou në emisionin e saj e puthi reperin Fero, shkruan Ballkani.info.

Por, nëse mendoni që nuk do ketë më intervistë mes tyre, jeni gabim.

Reperi ka hedhur një fotografi në Instastory ku ka shpërndarë momentin e puthjes më Rozën, duke lënë një shkrim që tregon se ai dhe prezantuesja do e bëjnë një tjetër intervistë së bashku.

Nëse herën e parë u puthën, herën e dytë nuk dihet se çka mund të ndodh mes tyre./Ballkani.info/