Dj Dagz

Pasi doli nga Big Brother, Dj Dagz shkon në vendlindje

Arbër Gumnishta apo i njohur si Dj Dagz la shtëpinë më të famshme në Shqipëri, Big Brother Vip Albania të martën.

Ai pas dy ditësh është parë në vendlindjen e tij, në Vushtrri.

Dj Dagz duket se ka shijuar ditën me babën e futbollistit, Milot Rashicës dhe disa miq të tjerë.

Kujtojmë se gjatë qëndrimit në shtëpi, Dagz krijoj një lidhje me moderatoren Enxhiel Shkira.