Pas thashethemeve se e Meghan dhe Kate kanë konflikt mes vete, reagon Pallati Mbretëror

Në medie ka qarkulluar një lajm dhe Kate Middleton dhe Meghan Markle kanë pasur një konflikt mes vete.

Meghan Markle dhe Kate Middleton thuhej se kishin pasur tension mes vete.

Thuhet se mosmarrëveshjet mes tyre kanë filluar që prej kohës së përgatitjeve për fasmën e dukeshës Meghan Markle dhe Princit Harry, pasi kishin mosmarrëveshje rreth stafit.

Ani pse jo çdoherë reagojnë ndaj këtyre çështjeve, kësaj radhe Pallati Mbretëror ka thyer heshtjen duke i cilësuar lajme të rreme këto thashetheme.

Një zyrtar i Pallatit ka thënë për “The Mirror” se “Kjo nuk ka ndodhur kurrë”.