noizy, meriton mjekiqi

Pas ‘sulmeve’, Noizy shoqërohet nga policia në koncertin ku mori pjesë bashkë me Meriton Mjekiqin

Pas shumë përplasjeve që kanë pasur, mbrëmja e djeshme i ka bërë bashkë Meriton Mjekiqin dhe Noizyn.

Ata kanë qenë të ftuar në një event ku nuk ka munguar performanca e tyre.

Meritoni u kujdes që në dalje të parë në skenë të krijojë një atmosferë brilante për pjesëmarrësit.

Pas Meritonit, ishte Noizy ai i cili u pa i shoqëruar me polici dhe sigurim gjatë performancës së tij.

Kjo mbase nga ‘frika’ për ndonjë eskalim të situatës apo të ndonjë përplasje të mundshme me kosovarin