Pas suksesit në kinematografi, Shpati i kthehet ‘zanatit’ të vjetër

Karrierën e pati filluar si këngëtar.

Por, vitet e fundit aktivitetin e tij Shpat Kasapi e ka shtrirë edhe në kinematografi, duke qenë pjesë e disa filmave shqiptarë, shkruan Ballkani.info.

Mirëpo, kjo gjë nuk nënkupton se ai ka hequr dorë nga muzika.

Këngëtari ka përfunduar inicizimin e këngës së re dhe tani ka nisur të xhirojë klipin.

Këtë gjë e ka konfirmuar njëri prej djemve të XL Films përmes kësaj fotoje të hedhur në Facebook./Ballkani.info/