Pas publikimit të videos seksuale, reagon Melanie Trump: Nuk jam unë (VIDEO)

Një video e një femra seksi po bën xhiron e rrjeteve sociale.

Një video e publikuar së fundmi, në të cilën shihet një femër seksi duke vallëzuar gjysmë lakuriq po bën xhiron e rrjeteve për shkak se ajo ngjanë shumë me zonjën e parë, Melanie Trump, transmeton lajmi.net

Video e publikuar në Twitter nga T.I. me tekstin “Unë nuk jam Kanye”, tregon presidentin e SHBA-së që sheh modelen teksa kërcen nudo mbi tryezë.Vajza shihet e veshur vetëm me një xhaketë “Zara”, që i ngjan asaj që Melania veshi në qershor në Texas.

Pas kësaj ishte zëdhënësja e Zonjës së Parë ajo e cila erdhi me reagim pas publikimit të videos turpëruese dhe kërkoi fshirjen e saj nga rrjeti social.

“Është fyese dhe e neveritshme që ta portretizojmë atë në këtë mënyrë vetëm për shkak të politikës. Këto sulme vulgare e rrisin ndarjen dhe paragjykimet në vendin tonë – ajo duhet të ndalet “.

https://www.youtube.com/watch?v=pr88KQKeV-M