Për herë të parë

Pas publikimit të këngës së Elvanës, ky është reagimi i Xhensilës

Sot është publikuar klipi i këngës “Shade” të reperit Poo Bear dhe këngëtares shqiptare Elvana Gjata.

Duke pasur parasysh që Elvana padrejtësisht apo jo është përfshirë në një skandal në Tiranë që ndodhi javë më parë dhe që nga ajo kohë nuk është aktive në rrjetet sociale, ajo është përkrahur nga artistët tjerë shqiptarë, shkruan Ballkani.info.

Ka qenë Xhensila Myrtezaj ajo e cila ka shpërndarë këngën e Elvanës, madje e quajti këngëtaren diamant.

Kjo është hera e parë që Xhensila mbështetë Elvanën publikisht pasi edhe pse ato e ndjekin njëra-tjetrën në Instagram nuk i kemi parë ndonjëherë duke i përkrahur projektet e tjetrës./Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

Si gjithmonë Elvana ?. @elvanagjataaaa

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on