Pas projektit të parë Alemda mbështetet nga kjo këngëtare

“Alabama” quhet projekti i saj i parë.

Nëse në ekran e kemi parë si aktore, modele e prezantuese, Almeda Abazi vetën e ka sprovuar edhe në një tjetë fushë, shkruan Ballkani.info.

Ajo është bërë këngëtare dhe para dy dite ka publikuar projektin në gjuhën angleze që u prit mirë nga ndjekësit.

E kjo këngë siç duket i ka pëlqyer edhe Zaimina Vasjarit pasi ajo e shpërndau ‘Albaman’ në Instagramin e saj.

Postin e Zaiminës e ka ripostuar edhe Almeda që ka falënderuar Zaiminën për përkrahje./Ballkani.info/