Këngëtari

Pas ndarjes nga Mimoza, me vajzën e këtij këngëtari po shoqërohet Seldi

Dashuria mes tyre ka mbetur në të kaluarën.

Seldi, pas ndarjes nga Mimoza po vazhdon rrugëtimin e tij dhe siç duket po mundohet të gjej dashurinë në tjetër vend, shkruan Ballkani.info.

Ai së fundmi ka filluar të shoqërohet me vajzën e Sabianit, Keisi Medinin.

Që të dy në rrjetet sociale kanë hedhur fotografi me shkrime të njëjta, ku shihet duke parë film bashkë.

Se a ka më shumë se shoqëri mes tyre… presim ta shohim./Ballkani.info/