Aktori

Pas ndarjes me Jonida Maliqin, Romeo flet për lidhjen e re: Kam një by**ë të madhe!

Aktori i humorit Romeo Veshaj ka pranuar se është ndarë me këngëtaren e njohur Jonida Maliqi. I ftuar në emisionin “Thumbon”, Veshaj tha se është ndarë në mënyrë paqësore me këngëtaren dhe ende komunikon me të.

Megjithatë ka lënë të kuptohej se kishte pranë një tjetër person, duke mohuar të gjithë emrat e vajzave të njohura, të cilat janë përfolur se kanë qënë në lidhje me të.

“Nuk jam vetëm. Të thuash jam single është si reklamë që t’i bësh vetëm. Jam single por kam pranë një b*thë të madhe. Nuk jam në një lidhje me Sara Kolamin. As me Fifin. Xheisara? Jo, jam shumë besnik unë,”-tha Romeo.